Всесезонні шини R15 205/60 91H Vredestein Quatrac 3
- всесезонні шини
- для легкового автомобіля
- розмір 205/60 R15
- індекс швидкості H (до 210 км/год)
- індекс навантаження 91 (615 кг)
- Залишок 2 по 7 мм і 2 по 5 мм і ;
- Рік випуску 44 тиждень 2011 г;
Інші товари компанії: http://autozapchasti-audi.com.ua/g5930525-audi-100-97g
http://autozapchasti-audi.com.ua/g5930883-audi-allroad-quattro
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Індекс навантаження шини | 91 |
| Стан | Вживані |
| Виробник | Vredestein |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Індекс швидкості | H |
| Висота профілю шини | 60 |
| Ширина шини | 205 мм |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Тип шини | Радіальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | A6 (4A, C4) 1994-1997 |
| Марка | Audi |
| Модель | C4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 340 ₴/комплект





