Комплект літньої гуми R15 205 55 88v
- Гума;
- Залишок гуми — два колеса Rotex RS 03 205 55 R15 6.5 мм і два Maxxis radial ma-551 205 55 R15 по 5 мм;
- Тип гуми — літня;
- дата випуску — Rotex RS 03 205 55 R15 05 тиждень 2015 г;
- дата випуску — Maxxis radial ma-551 205 55 R15 52 тиждень 2010 г;
- Чудовий стан, гума прибуття з Німеччини.
Ціну комплекту уточнюйте телефоном.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Стан | Вживані |
| Країна виробник | Китай |
| Сезонність шин | Літні шини |
| Ширина шини | 205 мм |
| Висота профілю шини | 55 |
| Індекс навантаження шини | 88 |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Марка | Audi |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Модель | A6 |
| Діаметр колеса/диска | 15" |
| Призначення | Легкові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 230 ₴/комплект









