Зимова гума R15 195/65 91T Continental ContiWinterContact TS 830
- Залишок 4мм;
- Рік випуску 2008 р.
Інші товари компанії: http://autozapchasti-audi.com.ua/g5930525-audi-100-97g
http://autozapchasti-audi.com.ua/g5930883-audi-allroad-quattro
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Індекс навантаження шини | 91 |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Виробник | Continental |
| Стан | Вживані |
| Сезонність шин | Зимові шини |
| Країна виробник | Франція |
| Висота профілю шини | 65 |
| Ширина шини | 195 мм |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Тип шини | Радіальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | A6 (4A, C4) 1994-1997 |
| Марка | Audi |
| Модель | C4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 337,50 ₴/комплект






