Оригінальні литий диск Audi R16 5x112 ET 45 7J
- Оригінальний номер запчастини — 8D0601025C
Актуальну ціну та наявність уточнюйте по телефону.
Інші товари компанії: http://autozapchasti-audi.com.ua/g5930883-audi-allroad-quattro
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ronal |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Легкові |
| Тип | Литий |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Ширина диску в дюймах | 7.0 |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| PCD | 112 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| ET | 45 |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Audi |
| Модель | A6 |
| Серія | A6 (4A, C4) 1994-1997 |
| Сумісність з: | Audi 100 Avant (4A |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 002,50 ₴







